KSG Talvepäevad 2022 10. veebruar KSG

Armas sportlik koolipere!

Hea meel on teatada, et saame sel aastal taas koos talispordi rõõme nautida.

21. ja 22. veebruaril 2022.a toimuvad erinevates kohtades KSG Talvepäevad. Talvepäevade eesmärk on tutvustada ja pakkuda erinevaid liikumisvõimalusi talvises looduses, lumes ja jääl. KSG tähtsustab väga õpilase igapäevast liikumist ning koostöös erinevate spordialade treenerite ja spordikeskustega pakume kogemusi ja võimalusi tegelemaks igapäevaselt liikumise ja spordiga.

1.-6.klasside õpilastele on kavas SK Nord + Limpa murdmaasuusa kool, uisutamine Tondiraba uisuplatsil ja kelgutamine Lauluväljakul. Uisutamine, suusatamine, kelgutamine Pirital ning mäesuusatamise algõpetus Vimkal.

7.-12. klasside õpilased valivad ise oma huvidest lähtuvalt tegevuse järgmiste võimaluste seast:
1. kurling;
2. jäähoki;
3. lumelaud;
4. mäesuusatamine;
5. tõukekelgumatk;
6. räätsamatk;
7. fatbike matk;
8. murdmaasuusatamine;
9. kelgutamine ja uisutamine.

Tegevused toimuvad Nõmme Lumepargis, Valgehobusemäel, Kõrvemaal, Sk Nord, Pirita Spordikeskuses, Lauluväljakul, Tondirabas, Kadrioru pargis.

KOSUTAME VAIMU JA FÜÜSIST RÕÕMSALT LUMES!

KSG Tugiselts aitab vähekindlustatud peresid.
Toetuse vajadusest palume teada anda oma klassijuhatajale.

KSG Hoolekogu toetab Talvepäevade korraldust.

Armas sportlik koolipere!

Hea meel on teatada, et saame sel aastal taas koos talispordi rõõme nautida.

1. kurling;
2. jäähoki;
3. lumelaud;
4. mäesuusatamine;
5. tõukekelgumatk;
6. räätsamatk;
7. fatbike matk;
8. murdmaasuusatamine;
9. kelgutamine ja uisutamine.

KOSUTAME VAIMU JA FÜÜSIST RÕÕMSALT LUMES!

KSG Tugiselts aitab vähekindlustatud peresid.
Toetuse vajadusest palume teada anda oma klassijuhatajale.

KSG Hoolekogu toetab Talvepäevade korraldust.