KSG Rohekonverents 2024 18. oktoober KSG

18. oktoobril toimus KSG Rohekonverents 2024.

Päev oli tegevusterohke - gümnaasiumi astmele käis kõnelemas Fermi Energia juhatuse liige - Henri Ormus teemal "Jätkusuutlik energiatootmine: Tuumaenergia" ning Eesti Teaduste Akadeemia president - Tarmo Soomere, kes sai rääkida teemal "Läänemere tervis" nii gümnaasiumile kui ka 8.-9. klasside õpilastele.

Aulas tutvustas meie kooli õppejuht Sirje Kaljula kooli teekonda V Rohelise lipuni ning kust kõik alguse sai ja kuhu edasi.

Kõikidele 7.-12. klassidele toimusid erinevad Rohekonverentsiga seotud töötoad, mida viisid läbi meie õpilased.

Viimases konverentsi osas toimus autasustamine - tänati ning anti üle väike kingitus kõikidele aktiivsetele õpilastele, kes sel päeval panustasid.

Aitäh veel kord kõigile, kes oma panuse selle päeva toimumisse andsid ja näeme järgmisel aastal!

18. oktoobril toimus KSG Rohekonverents 2024.