KSG lipupäev 15. jaanuar KSG

Hea koolipere!

Meie koolilipu ajalugu algas juba üle 20 aasta tagasi kui 1999. aasta mais õnnistati lipp sisse Jaani kirikus. Esimest korda tõusis KSG lipp lipumasti üheksa aastat tagasi Gonsiori tänava koolimaja ees. 2016. aasta 1. septembril viidi koolilipp uude koolihoonesse ja täna kerkib lipp juba kuuendat korda Mäe maja ees lipumasti.

Lipu heiskamine on otsekui iga kord uuenev tõotus: koos oleme tugevamad! Lipu heiskamine on üks viise, kuidas me kinnitame üksteisele oma ühtekuuluvust – isegi kui mingites üksikasjades on erimeelsusi. Seega, lipu heiskamisel on palju suurem tähendus kui pelgalt hea tava. See on ühtlasi kinnitus: need oleme MEIE. Siis, kui me seda tahame. Tahtkem siis.

Lipp on kooli sümbol ja lipu heiskamine on üks kooliperet  koondavaim toiminguid. See on meie igaühe lipp meie koolipere seast, sest lipp kajastab meie traditsioone ja väärtusi. Meie lipp kannab meid tulevikku.

Head lipupäeva!

Imbi Viisma