KSG gümnaasiumiõpilased BRITISH CULTURE ainevõistlusel Tallinna koolidele 29. märts KSG

Inglise keele ainevõistlus 2019 Tallinna üldhariduskoolide 10.-11. klasside õpilastele

on gümnaasiumiastme piirkondlik ainevõistlus, mille  eesmärgiks on äratada õpilastes huvi inglise keelt kõnelevate maade kultuuri vastu selle laiemas tähenduses ning laiendada nende teadmisi keelevaldkonnas.

Ainevõistlus BRITISH CULTURE toimus 29.märtsil Gustav Adolfi Gümnaasiumis.

Iga kool võis saata võistlusele ühe kaheliikmelise meeskonna, mis pidi koosnema ühest 10. klassi ja ühest 11. klassi õpilasest, kes võistlesid ühe võistkonnana.

Ainevõistlus kestis 120 minutit ja koosnes 4 osast :

-Õigekiri ja sõnade moodustamine

-Viktoriin teemal British Monarchy + kultuurilised ja ajaloolised vaatamisväärsused

-Viktoriin teemal Idiomaatilised väljendid  putukate, lindude ja loomadega

-Viktoriin teemal British Music and Films

Võistlusele oli registreerinud osalema 22  Tallinna kooli.

Komisjon autasustas 6 paremat võistkonda.

Meie kooli esindasid 11-1 õpilane Rain Erik Elias ja 10-3  õpilane Annika Reinmann, kes said tubli 9. koha.  Igati märkimisväärne tulemus! Palju õnne neile!

Ainevõistlus BRITISH CULTURE toimus 29.märtsil Gustav Adolfi Gümnaasiumis.

Ainevõistlus kestis 120 minutit ja koosnes 4 osast :

-Õigekiri ja sõnade moodustamine

-Viktoriin teemal Idiomaatilised väljendid  putukate, lindude ja loomadega

-Viktoriin teemal British Music and Films

Võistlusele oli registreerinud osalema 22  Tallinna kooli.

Komisjon autasustas 6 paremat võistkonda.