Kõnevõistlus 07. veebruar KSG

KSG tänavusel kõnevõistlusel pühenduti kirjanik Jaan Krossi tsitaatidele.

Teisipäeval, 4. veebruaril olid omavahel mõõtu võtmas KSG parimad kõnelejad. Igal osalejal tuli ette valmistada mõni Jaan Krossi tsitaadil põhinev teema. Kõnevõistluse teises voorus pidid noored avama loosiga tõmmatud vanasõna tähendust. Seekord tunnistati parimaks 10.2 õpilane Sandra Niit, kes diplomi ning võitja rändkarika pälvis. Žüriisse kuulunud emakeeleõpetajad koos õpilaste esindajatega andsid välja ka ergutusdiplomid kõige enesekindlamale ja mängulisemale esinejale, samuti kõige filosoofilisemale, kõige elulähedasema sisuga ning kõige krossilikumale kõnele. Palju õnne kõigile osalistele!

KSG tänavusel kõnevõistlusel pühenduti kirjanik Jaan Krossi tsitaatidele.