Uudised

Kehalise kasvatuse õpetajate koosolek 30. august KSG


Kehalise kasvatuse õpetajate koosolek

Täna kogunesid Tallinna kehalise kasvatuse õpetajad Õpetajate majja oma esimesele koosolekule, kus jagati infot õppeaastal toimuva kohta. 
Ühtlasi tunnustas Tallinna Haridusameti juhataja Andres Pajula tublisid koole. Haridusamet tänas meie kooli aktiivse koolispordi propageerimise ja Tallinna koolinoorte XXXVII Sportmängudel osalemise ja korraldamise eest! 
Täname tunnustuse eest!

Kehalise kasvatuse õpetajate koosolek

Täna kogunesid Tallinna kehalise kasvatuse õpetajad Õpetajate majja oma esimesele koosolekule, kus jagati infot õppeaastal toimuva kohta. 
Ühtlasi tunnustas Tallinna Haridusameti juhataja Andres Pajula tublisid koole. Haridusamet tänas meie kooli aktiivse koolispordi propageerimise ja Tallinna koolinoorte XXXVII Sportmängudel osalemise ja korraldamise eest! 
Täname tunnustuse eest!