Meie lood

Kasutatud koolivorm 04. juuni KSG

Kasutatud koolivormi elementide (vestide, kardiganide, vormimütside jne.) ost - müük - vahetus toimub KSG kodulehe kaudu. Kuulutus teiepoolse sooviga (ost-müük-vahetus; toode; suurus; hind) saata aadressile:  infojuht@ksg.edu.ee. Kindlasti lisada telefon ja/või meiliaadress.
NB! Õnnestunud tehingust või loobumisest andke teada, et saaksime kuulutuse maha võtta. Kuulutused on üleval maksimaalselt kolm kuud, seejärel need kustutatakse.

Müüa KSG koolivormi elemendid:

- plisseerseelik tumesinine s128: 5 EUR;
- plisseerseelik tumesinine s134: 5 EUR;
- plisseerseelik tumesinine s134, uus (pakendis, siltidega): 12 EUR;
- kardigan (logo vasakul rinnal) s134-140 (2tk): 5 EUR/tk;
- bomber s134-140: 15 EUR.

Kontakt:
juuli.kelluke@gmail.com

(17.03.2024)

_____________________

Müüa KSG koolivormi elemendid:

- plisseerseelik tumesinine s128: 5 EUR;
- plisseerseelik tumesinine s134: 5 EUR;
- plisseerseelik tumesinine s134, uus (pakendis, siltidega): 12 EUR;
- kardigan (logo vasakul rinnal) s134-140 (2tk): 5 EUR/tk;
- bomber s134-140: 15 EUR.

Kontakt:
juuli.kelluke@gmail.com