Uudised

Kaido Kossas on kahekordne Eesti meister 03. juuni KSG


Kaido Kossas on kahekordne Eesti meister!
2. juunil Viljandis toimunud teatejooksude Eesti Meistrivõistlustel pälvis meie kooli 10. klassi noormees Kaido Kossas SK Elite nii 4x100 m jooksus kui väike-rootsi teatejooksu võistkonna koosseisus U20 vanuseklassis Eesti Meistri tiiti! Eriti magusaks teeb võidu asjaolu, et noormehed jooksid nii U20 kui U23 vanuseklassi Eesti rekordi! ​
U 18 vanuseklassis Saavutas Julius Vare SK Elite võistkonnaga III koha 4x100 m teatejooksus.
Samal võistlusel osalesid ka Tallinna Koolinoorte medalistid Margared Pius ja Marian Müürsepp, kes saavutasid Eesti Meistrivõistlustel U 16 vanuseklassis väike-rootsi teatejooksus SK Fortise võistkonnaga II koha ning Marian Müürsepp 4x100 m jooksus III koha  ning Margared Pius 4x100 m tõkketeatejooksus II koha!

Palju õnne!

Uurige edasi siit.

Kaido Kossas on kahekordne Eesti meister!
2. juunil Viljandis toimunud teatejooksude Eesti Meistrivõistlustel pälvis meie kooli 10. klassi noormees Kaido Kossas SK Elite nii 4x100 m jooksus kui väike-rootsi teatejooksu võistkonna koosseisus U20 vanuseklassis Eesti Meistri tiiti! Eriti magusaks teeb võidu asjaolu, et noormehed jooksid nii U20 kui U23 vanuseklassi Eesti rekordi! ​
U 18 vanuseklassis Saavutas Julius Vare SK Elite võistkonnaga III koha 4x100 m teatejooksus.
Samal võistlusel osalesid ka Tallinna Koolinoorte medalistid Margared Pius ja Marian Müürsepp, kes saavutasid Eesti Meistrivõistlustel U 16 vanuseklassis väike-rootsi teatejooksus SK Fortise võistkonnaga II koha ning Marian Müürsepp 4x100 m jooksus III koha  ning Margared Pius 4x100 m tõkketeatejooksus II koha!

Palju õnne!

Uurige edasi siit.