Kadrioru Saksa Gümnaasiumi meistrivõistlused jalgpallis 21. mai KSG

Maikuu 2. nädalal toimusid Kadrioru Saksa Gümnaasiumi meistrivõistlused jalgpallis. Taaskord tõdesime, et tegemist oli vaieldamatult aasta tähtsündmusega kooli spordielus.
Kui on eesmärk ja tahe, siis on kõik võimalik.
9. klasside noormehed näitasid üles suurt tahet, sihikindlust, kannatust, head meeskonnatööd, vastupidavust, distsipliini, külma närvi ja võitsid päeva lõpuks KSG MEISTRITIITLI!
Võidukasse võistkonda kuulusid Marcus Kivirajuja, Philip Tsunihhin, Kregor Kungur, Marcus Piiritalo, Kaspar Tuulik, Bren Andris Juurikas ja Reno Jürgens.

​Poodiumile jõudsid teisena 8. klasside noormehed. Kolmanda positsiooni hõivasid 11. klasside noormehed.
Täname kõiki osalejaid, arvukat publikut, toetajaid, Ilmavana ja eelkõige suurepärase sündmuse korraldajaid Stefanio-Bruno Lauri ja Ott-Aleksander Komarovi!
Kohtume taas järgmisel kevadel!

Foto: Uku Toosens

Kui on eesmärk ja tahe, siis on kõik võimalik.

Kohtume taas järgmisel kevadel!

Foto: Uku Toosens