Uudised

Kadrioru Saksa Gümnaasiumi ja Reichenbachi Goethe Gümnaasiumi aastatepikkune kooriprojekt 30. september KSG


Ööl vastu esmaspäeva (24.09) saabusid Tallinnasse 18 koorilast ja kaks õpetajat Saksamaalt Reichenbachist. Kadrioru Saksa Gümnaasiumi ja Reichenbachi Goethe Gümnaasiumi aastatepikkune kooriprojekt jätkus. Nädal möödus kiiresti ja programm oli tihe. Nii tutvuti esmaspäeval meie koolimaja ja Tallinna linnaga. Ekskursiooni tegi õpilastele saksa keele õpetaja Margit Randlo. Samuti toimusid kooriproovid. Ka teisipäev möödus dirigent Pärtel Toomperega laulmise tähe all. Toimusid ettevalmistused “KSG 55 aastat saksa keele süvaõpet” keelesümpoosiumil esinemiseks.
Neljapäeval külastati Tartut. Käidi Eesti Rahva Muuseumis Soome-Ugri näitusel ning saksa keele õpetaja Ülle Urm tutvustas ülikoolilinna vaatamisväärsusi.
Reedel külastati saksakeelse giidi saatel Konrad Mägi näitust KUMUs. Pärastlõunal kokati ühiselt kooli kodundusklassis. 
Laupäeva hommikul kohtuti kell 5 Tallinna Lennujaamas, et saata sõbrad Frankfurdi lennukile. Paljudel olid silmis lahkumispisarad.
Seega võib öelda, et õpilasvahetus läks korda ning loodame, et see jätkub veel edaspidigi. Kordaminekule aitas kõige rohkem kaasa muusikaõpetaja Reet Lend. Oma abistava käe ulatas ka Diana Kollin-Poom. Elagu muusika!

Ööl vastu esmaspäeva (24.09) saabusid Tallinnasse 18 koorilast ja kaks õpetajat Saksamaalt Reichenbachist. Kadrioru Saksa Gümnaasiumi ja Reichenbachi Goethe Gümnaasiumi aastatepikkune kooriprojekt jätkus. Nädal möödus kiiresti ja programm oli tihe. Nii tutvuti esmaspäeval meie koolimaja ja Tallinna linnaga. Ekskursiooni tegi õpilastele saksa keele õpetaja Margit Randlo. Samuti toimusid kooriproovid. Ka teisipäev möödus dirigent Pärtel Toomperega laulmise tähe all. Toimusid ettevalmistused “KSG 55 aastat saksa keele süvaõpet” keelesümpoosiumil esinemiseks.
Neljapäeval külastati Tartut. Käidi Eesti Rahva Muuseumis Soome-Ugri näitusel ning saksa keele õpetaja Ülle Urm tutvustas ülikoolilinna vaatamisväärsusi.
Reedel külastati saksakeelse giidi saatel Konrad Mägi näitust KUMUs. Pärastlõunal kokati ühiselt kooli kodundusklassis. 


Laupäeva hommikul kohtuti kell 5 Tallinna Lennujaamas, et saata sõbrad Frankfurdi lennukile. Paljudel olid silmis lahkumispisarad.
Seega võib öelda, et õpilasvahetus läks korda ning loodame, et see jätkub veel edaspidigi. Kordaminekule aitas kõige rohkem kaasa muusikaõpetaja Reet Lend. Oma abistava käe ulatas ka Diana Kollin-Poom. Elagu muusika!