Uudised

Kaasavat haridust rakendav Kadrioru Saksa Gümnaasium 03. märts KSG


Kadrioru Saksa Gümnaasiumi õpetajad osalevad koolitöötajate Erasmus+ õpirändeprojektis "Kaasavat haridust rakendav Kadrioru Saksa Gümnaasium". Meie õpetajad osalevad erievatel õpiüritustel, mis tõstavad nende pädevust kaasava hariduse valdkonnas. Käesoleval nädalal on koolitusel "Modern School Leadership" Tenerifel kooli sotsiaalpedagoog ja HEV koordineerija ning antud projekti juht Triinu Orumaa. Pildil tutvustab ta meie kooli Horvaatia, Rumeenia, Saksa, Prantsuse, Portugali, Läti ja Leedu kolleegidele.

Kadrioru Saksa Gümnaasiumi õpetajad osalevad koolitöötajate Erasmus+ õpirändeprojektis "Kaasavat haridust rakendav Kadrioru Saksa Gümnaasium". Meie õpetajad osalevad erievatel õpiüritustel, mis tõstavad nende pädevust kaasava hariduse valdkonnas. Käesoleval nädalal on koolitusel "Modern School Leadership" Tenerifel kooli sotsiaalpedagoog ja HEV koordineerija ning antud projekti juht Triinu Orumaa. Pildil tutvustab ta meie kooli Horvaatia, Rumeenia, Saksa, Prantsuse, Portugali, Läti ja Leedu kolleegidele.