Kaasavat haridust rakendav Kadrioru Saksa Gümnaasium 06. november KSG

Oktoobris algas Kadrioru Saksa Gümnaasiumi õpetajate ja koolitöötajate Erasmus+ õpirände projekt "Kaasavat haridust rakendav Kadrioru Saksa Gümnaasium". Järgmise aasta jooksul osalevad õpetajad ja tugispetsialistid rahvusvahelistel koolitustel, mille eesmärgiks on omandada teadmisi ja vahetada kolleegidega tervest Euroopast kogemusi kaasava hariduse rakendamisest, erinevatest haridussüsteemidest ja saada mõtteid oma töö paremaks tegemiseks. Koolitustelt positiivse klassiõhkkonna loomisest ja kiusukäitumnise ennetamisest on tagasi meie Mäe maja tublid õpetajad Anneli Võsandi ja Hanna-Liisa Lond.