Jutulinnu jutuvõistlus 16. märts KSG

Kadrioru Saksa Gümnaasiumi Mäe majas toimus emakeelepäevale pühendatud õpilaste „Jutulinnu jutuvõistlus“ ja õpetajate kirjandusvõistlus.

2.–5. klasside õpilased osalesid aktiivselt oma vahvate ja vaimukate lühilugudega, oli ka toredaid luuletusi.

2.–3. klasside parimad
I koht Harriet Maiste 3.s klassist, „Parim kink’’
II koht Teele Muuga 3.d klassist, „Minu unenägu“
III koht Uku Pärtel Siider 3.s klassist, „Kummituskodu“

4.–5. klasside parimad
I koht Liso Rakki 4.d klassist, „Unes või ilmsi“
II koht Farida Baher 4.d klassist, „Härjapõlvlaste lugu“
III koht Svetlana Poletaeva 4.d klassist, „Emakeelepäev“

Õpetajate kirjandusvõistlusel oli seekord veel osavõtt tagasihoidlik. Ometi esindasid kolm vaprat oma luuletustega ka õpetajate ridasid – inglise keele õpetajad Kaja Kappel ja Agnes Kajander ning eesti keele õpetaja Ene Oja-Both.

Täname kõiki tublisid osalejaid ja soovime jätkuvalt lennukaid mõtteid ja teravat sulge!
Fotol on 3.d klassi õpilase Teele Muuga luuletus „Minu unenägu“.

2.–3. klasside parimad
I koht Harriet Maiste 3.s klassist, „Parim kink’’
II koht Teele Muuga 3.d klassist, „Minu unenägu“
III koht Uku Pärtel Siider 3.s klassist, „Kummituskodu“

4.–5. klasside parimad
I koht Liso Rakki 4.d klassist, „Unes või ilmsi“
II koht Farida Baher 4.d klassist, „Härjapõlvlaste lugu“
III koht Svetlana Poletaeva 4.d klassist, „Emakeelepäev“

Fotol on 3.d klassi õpilase Teele Muuga luuletus „Minu unenägu“.