„Jugend debattiert international“ ülipõnev vabariiklik poolfinaal 29. märts KSG

28. märtsil toimus Tallinna Saksa Kultuuriinstituudis saksakeelse väitlusvõistluse „Jugend debattiert international“ ülipõnev vabariiklik poolfinaal.
Tänavu debateeriti teemal, kas gümnaasiumis peaks suuremalt osalt üle minema online-õppele. KSG vaprad debateerijad Maarika Puusepp ja Artur Rennel kaitsesid loosi tahtel Contra 1 ja Contra 2 rolle. Kuigi südames oleksid õpilased ehk olnud pigem „Pro“-poolel, pakkusid Maarika ja Artur saalisolnutele unustamatu väitluselamuse. Aitäh, Maarika ja Artur!