Jugend debattiert international 07. märts KSG

Tänavune saksakeelne väitluskonkurss Jugend debattiert international (JDI) on täies hoos!

6. märtsil toimus KSGs koolitus JDI-žüriiliikmetele, rõõmustav oli kogenud saksa keele õpetajate kõrval näha koolitusel debateerijaid eelmistest aastatest.

7. märtsil JDI koolidevaheline finaal, võõrustajaks taas KSG. Väideldakse noorte sotsiaalmeedia kasutamise, tänapäeva ja tuleviku kooli rollist eluks ettevalmistamise teemadel – tõotab tulla põnev päev!

Jugend debattiert international on Goethe Instituudi, fondi Erinnerung, Verantwortung und Zukunft (EVZ), mittetulundusliku Hertie Fondi ja Saksa Välismaise Koolihariduse Keskuse projekt Kesk- ja Ida-Euroopas. Eesti osaleb selles projektis juba alates 2006. aastast.