Jõulumuusikal Mäe majas 19. detsember KSG

Saara ja Toomas päästsid seekordsed meie jõulud!

Aitäh, aitäh, aitäh pakkumast lapselikku jõulurõõmu!

Imelise jõululoo autor oli 7.c klassi õpilane LIISA MARIA TISCHLER!

Vahvad lapsed, päkapikud, kuused, lumememmed, lumehelbed, pagarid, jõuluvana, jõulumemm, solistid 3.–5. klassidest. Supertublid olite!

Eriline tänu läheb ka juhendajatele Mäe majast: KATRE TUISK, HELLE LAANES, MARI EERME, MERIKE MARRAN, KRISTA PUPART, HANNA-LIISA LOND!

Aitäh õpilased, õpetajad ja muidugi ka kodused, kes toetasid selle jõuluime sündi!

Peeter Roki pildid muusikalist on nähtavad siin

Saara ja Toomas päästsid seekordsed meie jõulud!

Aitäh, aitäh, aitäh pakkumast lapselikku jõulurõõmu!

Imelise jõululoo autor oli 7.c klassi õpilane LIISA MARIA TISCHLER!

Peeter Roki pildid muusikalist on nähtavad siin