Infotunnid tulevastele 1. ja 10. klasside õpilastele 19. august KSG

27. augustil kell 10.00 - 11.00 toimub Mäe majas (Kivimurru 9) tulevaste 1. klasside õpilastele ja nende vanematele üritus "Läbi mängu kooli".
Lastele toimub esimene klassijuhatajatund, vanematele toimub aulas koosolek. Arvestades praegust olukorda, palume iga õpilase kohta koosolekule tulla ainult ühel vanemal.
Lastevanematel palume arvestada sellega, et koolimajja lubatakse täiskasvanud isikuid, kes tõendavad, et on:
• vaktsineerimiskuuri läbinud või
• COVID-19 haiguse läbi põdenud või
• kuni 48 tundi varem teinud antigeeni kiirtesti või kuni 72 tundi varem PCR-testi, mille tulemus on negatiivne.
Kohale tulles palume esitada vastav tõend koos isikut tõendava dokumendiga.

Vanemad, kes ei saa koosolekul osaleda, saavad jälgida üritust veebis.
Videoülekande link:
Lapsed osalevad vanema koolimajas olemisest sõltumata klassijuhatajatunnis.

***************

27. augustil kell 11.00 toimub Oru maja aulas (Gonsiori 38) tulevaste 10. klasside õpilastele infotund “Tere, gümnaasium”. Tutvutakse klassijuhatajate ja klassikaaslastega, tutvustatakse kooli õppekorraldust ning pärast infotundi on võimalus tutvuda koolimajaga.

• vaktsineerimiskuuri läbinud või
• COVID-19 haiguse läbi põdenud või
Kohale tulles palume esitada vastav tõend koos isikut tõendava dokumendiga.

Vanemad, kes ei saa koosolekul osaleda, saavad jälgida üritust veebis.
Videoülekande link:
Lapsed osalevad vanema koolimajas olemisest sõltumata klassijuhatajatunnis.

***************