Info 10. klassi astujatele 17. juuni KSG

10. klassis õpingute alustamiseks tuleb koolile esitada alljärgnevad dokumendid:

1.    Lapsevanema digitaalselt allkirjastatud avaldus saata e-postiaadressile ksg@ksg.edu.ee 28. juuniks, teemaks märkida õpilase nimi ja 10.klass.

2.    Skaneeritud põhikooli lõputunnistus koos hinnetelehega saata e-postiaadressile ksg@ksg.edu.ee 28. juuniks, teemaks märkida õpilase nimi ja 10.klass.

3.    Digitaalne dokumendifoto e-õpilaspiletile saata e-postiaadressile fotod@ksg.edu.ee 28. juuniks, teemaks märkida õpilase nimi ja 10.klass.
       Foto peab vastama järgnevatele nõuetele:
       – Fotol ei tohi olla teisi isikuid ega muid objekte. Foto peab olema värviline. Foto taust peab olema hele,  tasapinnaline, ühetooniline ning kontrastne näo ja juuste värviga.
       – Foto ei tohi olla vanem kui 3 aastat.
       – Foto peab olema JPG formaadis, mõõtmetega vähemalt 600 X 800 pikslit (külgede suhtega 3:4).
       – Skaneeritud foto esitamine ei ole lubatud.
       – Soovitatav on kasutada ID kaardi haldusvahendit pildi allalaadimiseks.

4.    Kooli tekli (kohustuslik koolivormi element gümnasistil) tellimine Norrisoni e-tellimiskeskkonna kaudu.  Lisainfo siit ►

5.    Tervisekaart väljastpoolt Tallinna tulevatel õpilastel tuua kooliõele septembri esimesel nädalal.

Foto peab vastama järgnevatele nõuetele:

– Foto ei tohi olla vanem kui 3 aastat.
       – Skaneeritud foto esitamine ei ole lubatud.
       – Soovitatav on kasutada ID kaardi haldusvahendit pildi allalaadimiseks.