Hea koolipere! 31. august KSG

Suvi on märkamatult mööda lennanud ning meid on ootamas sügis, mida tervitame taas kord olulise tähtpäeva – teadmistepäevaga. Võime algavale kooliaastale heade mõtete ja lootustega vastu minna.

Kallid õpilased, kes te alustate 1. septembril taas kooliteed ja eriti teie, kes te asute sellele teele esimest korda . Soovin, et algav õppeaasta tooks teie ellu palju rõõmu, rõõmu õpingutest, klassi- ja koolikaaslastest ning kõigest, mida ette võtate. Haridus on väärtus, millele toetudes saate kujundada oma tulevikku.

Jõudu ning õhinapõhist tegutsemist õpetajatele ja kogu kooliperele uuel õppeaastal. Soovin, et see aasta tuleks rikas uute teadmiste, huvitavate kohtumiste ja sõbraliku suhtlemise poolest. Kooli vaim ja kooli hing – me ütleme: kooli vaimsus – on see, mis hoiab elus meie rahva.

Siirast koolirõõmu ja ilusat kooliaasta algust!

Imbi Viisma
Direktor

Siirast koolirõõmu ja ilusat kooliaasta algust!

Imbi Viisma
Direktor