Uudised

Koroonaviiruse kõrgendatud levik Tallinnas (sh koolides) 18. november KSG


Hea koolipere!

Seoses koroonaviiruse kõrgendatud levikuga Tallinnas (sh koolides) rakendame jätkuvalt koolis õppekorralduslike ennetusmeetmetena vanemates klassides osalist distantsõpet. Viirus on jõudnud ka meie kooli ning koostöös Terviseametiga on suunatud osad klassid isolatsiooni.
 
Kool rakendab viiruse leviku tõkestamise meetmeid, et hoida meie õpilased ja nende pereliikmed ning koolitöötajad tervetena.
 
Tuletame meelde olulisemad põhimõtted seoses viiruse leviku ennetamisega:
   -  Haigusnähtudega õpilane kooli ei tule. Terviseameti juhiste kohaselt tuleb haigussümptomite korral helistada perearstile.
   -  Kui õpilase kodus on tuvastatud COVID-19 haige või kui on tekkinud kahtlus, et keegi kodustest on olnud lähikontaktis COVID-19 haigega, palume konsulteerida perearstiga ja taotleda COVID-19 testi tegemist.
   -  Kolmandad isikud kooli õppehoonetesse ei sisene.
   -  Terviseameti regionaalosakond võtab kooliga ühendust ja teavitab kinnitatud COVID-19 diagnoosist ning selgitab välja inimesed, kes olid haigestunud inimesega sümptomaatilisel perioodil lähikontaktis. Kool ja kooliõed osutavad kaasabi.
   -  Koolis haigestunud õpilane pöördub õpetaja või kooliõe poole, kes teavitab juhtkonda. Kool suunab ilmsete haigusnähtudega õpilase koju ja teavitab vastavalt õpilase vanemaid. 
 
Tuleme sellest koos välja, kui käitume kõik vastutustundlikult! Püsime terved!
 
Kadrioru Saksa Gümnaasiumi juhtkond


 

Hea koolipere!

Seoses koroonaviiruse kõrgendatud levikuga Tallinnas (sh koolides) rakendame jätkuvalt koolis õppekorralduslike ennetusmeetmetena vanemates klassides osalist distantsõpet. Viirus on jõudnud ka meie kooli ning koostöös Terviseametiga on suunatud osad klassid isolatsiooni.
 
Kool rakendab viiruse leviku tõkestamise meetmeid, et hoida meie õpilased ja nende pereliikmed ning koolitöötajad tervetena.
 
Tuletame meelde olulisemad põhimõtted seoses viiruse leviku ennetamisega:
   -  Haigusnähtudega õpilane kooli ei tule. Terviseameti juhiste kohaselt tuleb haigussümptomite korral helistada perearstile.
   -  Kui õpilase kodus on tuvastatud COVID-19 haige või kui on tekkinud kahtlus, et keegi kodustest on olnud lähikontaktis COVID-19 haigega, palume konsulteerida perearstiga ja taotleda COVID-19 testi tegemist.
   -  Kolmandad isikud kooli õppehoonetesse ei sisene.
   -  Terviseameti regionaalosakond võtab kooliga ühendust ja teavitab kinnitatud COVID-19 diagnoosist ning selgitab välja inimesed, kes olid haigestunud inimesega sümptomaatilisel perioodil lähikontaktis. Kool ja kooliõed osutavad kaasabi.
   -  Koolis haigestunud õpilane pöördub õpetaja või kooliõe poole, kes teavitab juhtkonda. Kool suunab ilmsete haigusnähtudega õpilase koju ja teavitab vastavalt õpilase vanemaid. 
 
Tuleme sellest koos välja, kui käitume kõik vastutustundlikult! Püsime terved!
 
Kadrioru Saksa Gümnaasiumi juhtkond