Uudised

Hea koolipere! 22. märts KSG


Kahjuks on tulnud info, et ka meie kooli õuealal on jätkuvalt lapsi, kes käivad suuremate gruppidena üheskoos aega veetmas. Tullakse üle aia ja aeda lõhkudes. Tegemist ei ole ainult meie kooli õpilastega, vaid ka naabermajade lastega ning kaugemalt tulijaitega. 

Kui naabermajade elanikud märkavad, et kooli õuealal on kogunemised, siis palume kooli sellest koheselt teavitada. 

Piirdeaia erinevates osades on sildid, mis teavitavad, et kooli territooriumil viibimine on keelatud. Paraku ükski silt ja kinnised väravad kedagi eemal ei hoia. Siin on vaja kõigi ühist panust, et lapsed püsiksid kodus.

 

Lugege edasi siit.

Kahjuks on tulnud info, et ka meie kooli õuealal on jätkuvalt lapsi, kes käivad suuremate gruppidena üheskoos aega veetmas. Tullakse üle aia ja aeda lõhkudes. Tegemist ei ole ainult meie kooli õpilastega, vaid ka naabermajade lastega ning kaugemalt tulijaitega. 

Kui naabermajade elanikud märkavad, et kooli õuealal on kogunemised, siis palume kooli sellest koheselt teavitada. 

Piirdeaia erinevates osades on sildid, mis teavitavad, et kooli territooriumil viibimine on keelatud. Paraku ükski silt ja kinnised väravad kedagi eemal ei hoia. Siin on vaja kõigi ühist panust, et lapsed püsiksid kodus.

 

Lugege edasi siit.