Hea koolipere! 31. detsember KSG

Järjekordne aastaring on mööda saamas ning uuelt aastalt oodatakse ja soovitakse alati uut ning paremat. Me teame, et need soovid saavad tegelikkuseks siis, kui me ise neisse usume ja neile kaasa aitame.
Meie kõigi jaoks on olnud lõppev aasta pingutuste ja õppimise aasta. Palju muudatusi on toimunud meie ümber nii riigis kui ka haridussüsteemis ning seda seoses uute seaduste ja seaduse muudatuste vastuvõtmisega, olgu selleks siis muudatus andmekaitse seaduses või kaasava hariduse tähendus PGSis. Iga muudatus tähendab aga õppimist, meie kõigi õppimist.
Meie kool on kasvanud väga suureks ja seda nii õpilaste kui ka töötajate arvu poolest ning see on meile kõigile väljakutseks, aga ka võimaluseks. Võimalus töötada ühes vahetuses, võimalus disainida kooli päevakava ja alustada koolipäeva hiljem, võimalus olla õpilastel õuevahetundides, võimalus korraldada gümnaasiumi tundide pikkuseid, võimalus õpilastele osaleda kogupäevakoolis jne.
Lõppev aasta on olnud põnev ja teguderohke aasta, Eesti riigi juubeliaasta, mis on kaasa toonud erinevaid tunnustusi, märkimist väärivaid tegevusi ja vahvaid ettevõtmisi, rääkimata kaunilt kujundatud koolihoonetest või uusi atraktsioone kooli õuealal. Mitte midagi aga ei sünni ilma inimesteta. Tänan kõiki, kes on õla alla pannud ja oma tegevusega kooli toetanud.
Saatku uuel aastal meid kõiki vaid head mõtted, head soovid, head teod ja muidugi heateod. Olgu meie uue aasta märksõnadeks hoolivus, kokkuhoidmine ja üksteise mõistmine.
Säravat aastavahetust ja head uut aastat!​

Iga muudatus tähendab aga õppimist, meie kõigi õppimist.
Säravat aastavahetust ja head uut aastat!​