Uudised

Etluskonkurss "Tahan Sulle öelda..." 12. november KSG


9. novembril toimus Põlvas üleriigiline etluskonkurss "Tahan Sulle öelda...". Meie kooli 10. klassi õpilane Katariina Pruus esitas konkursil Anna Haava luuletuse "Kohus" ning katkendi Andrus Kasemaa proosapalast "Lumehelbeke". Oma siira esitlusega saavutas Katariina 10.–12. klasside arvestuses suurepärase 2. koha.
Palju õnne, Katariina Pruus! Aitäh, juhendaja Laura-Liisa Perova!

9. novembril toimus Põlvas üleriigiline etluskonkurss "Tahan Sulle öelda...". Meie kooli 10. klassi õpilane Katariina Pruus esitas konkursil Anna Haava luuletuse "Kohus" ning katkendi Andrus Kasemaa proosapalast "Lumehelbeke". Oma siira esitlusega saavutas Katariina 10.–12. klasside arvestuses suurepärase 2. koha.
Palju õnne, Katariina Pruus! Aitäh, juhendaja Laura-Liisa Perova!