Uudised

E+MOTIONi uus prooviaeg juba sel kolmapäeval! 04. märts KSG


Kolmapäeval, 6. märtsil ootame taas Erasmus+ projektis E+MOTION osalevaid õpilasi ühistesse proovidesse. Alustame kell 16.00 aulas.

Tähelepanu, 8.–11. klasside õpilased! Vajame väga teie abi kooli suurima ja väga meeleoluka Euroopa õpilasvahetusprojekti läbi viimisel. Meie kooli tuleb 31. märtsist kuni 6. aprillini külastama 80 õpilast Itaaliast, Prantsusmaalt, Saksamaalt ja Austriast. Õpilasele, kes majutab 2 külalist saame kindlasti garanteerida vastukülastuse järgmisel õppeaastal, kuid sama võimalus on ka 1 õpilast majutaval ning aktiivsel projektitegevustes osalejal. Ole kolmapäeval proovis!

Saad oma soovist teada anda ka e-posti vahendusel Kadri Barrile (kadri.barr@ksg.edu.ee), Reet Lennule (reet.lend@ksg.edu.ee) või Kristel Vaiksaarele (kristel.vaiksaar@ksg.edu.ee) hiljemalt 11. märtsiks!

Rohkem infot projekti seniste tegemiste kohta leiad KSG kodulehelt

Kolmapäeval, 6. märtsil ootame taas Erasmus+ projektis E+MOTION osalevaid õpilasi ühistesse proovidesse. Alustame kell 16.00 aulas.

Tähelepanu, 8.–11. klasside õpilased! Vajame väga teie abi kooli suurima ja väga meeleoluka Euroopa õpilasvahetusprojekti läbi viimisel. Meie kooli tuleb 31. märtsist kuni 6. aprillini külastama 80 õpilast Itaaliast, Prantsusmaalt, Saksamaalt ja Austriast. Õpilasele, kes majutab 2 külalist saame kindlasti garanteerida vastukülastuse järgmisel õppeaastal, kuid sama võimalus on ka 1 õpilast majutaval ning aktiivsel projektitegevustes osalejal. Ole kolmapäeval proovis!

Saad oma soovist teada anda ka e-posti vahendusel Kadri Barrile (kadri.barr@ksg.edu.ee), Reet Lennule (reet.lend@ksg.edu.ee) või Kristel Vaiksaarele (kristel.vaiksaar@ksg.edu.ee) hiljemalt 11. märtsiks!

Rohkem infot projekti seniste tegemiste kohta leiad KSG kodulehelt