DSD II aktus 29. mai KSG

Teisipäeval, 28. mail andsid Saksa suursaadiku asetäitja hr. Martin Langer, ZfA ainenõunik/koordinaator hr Uwe Saegebarth ja direktor pr Imbi Viisma KSG aulas üle DSD järjekordsed DSD II tunnistused vabariigi parimatele saksa keele oskajatele.
Aktust juhtisid 11. klassi õpilased Rachel Sermat ja Artur Rennel, muusikalisi vahepalu tõid gümnaasiumi tütarlaste ansambel ning tänavused superstaarid 5a ja 6a klassist.
„Tänane päev on meie jaoks pidupäev, mis toob kokku saksa keele õppijaid, õpetajaid – kokkuvõtvalt saksa keele armastajaid üle Eesti“, lausus 53 särava keelediplomandi nimel kõnelenud abiturient Elisabeth Raukas.
DSD II eksam mõõdab saksa keele oskust B2/C1 tasemel, olles muide esimene rahvusvaheline eksam, mida haridusministeerium tunnustab saksa keele riigieksamina juba 2000. aastast!

Fotod: Peeter Rokk

Fotod on nähtavad siin.