Uudised

DSD I kirjalik eksam 14. märts KSG


„Kes ei tea ühtki võõrkeelt, ei tea midagi ka oma emakeelest.” (Johann Wolfgang von Goethe)

Õnneks meie õpilased teavad, sest tänasel emakeelepäeval tegid 58 meie kooli õpilast rahvusvahelise saksa keele eksami (DSD I) kirjalikku osa. Suuline osa toimub graafiku alusel ajavahemikus 19.03–12.04. Eksam selgitab välja, kas õpilase keeleoskus on Euroopa keeleoskustasemete järgi A2- või B1-tasemel.

„Kes ei tea ühtki võõrkeelt, ei tea midagi ka oma emakeelest.” (Johann Wolfgang von Goethe)

Õnneks meie õpilased teavad, sest tänasel emakeelepäeval tegid 58 meie kooli õpilast rahvusvahelise saksa keele eksami (DSD I) kirjalikku osa. Suuline osa toimub graafiku alusel ajavahemikus 19.03–12.04. Eksam selgitab välja, kas õpilase keeleoskus on Euroopa keeleoskustasemete järgi A2- või B1-tasemel.