DSD I aktus 27. september KSG

DSD I aktus

25. septembril andsid kooli direktriss Imbi Viisma ja Saksamaa LV Väliskoolivõrgu nõunik Uwe Saegebarth üle kevadel toimunud DSD I eksamite tunnistused.
Meil on juures 52 õpilast, kellel on käes B1- või A2-taset tõendav rahvusvaheliselt kehtiv tunnistus.
Oma tervituskõnes väljendas hr Saegebarth elupõlise berliinlasena oma rõõmu aidata kaasa saksa keele oskuse omandamisele välismaal – tema jaoks avanes uks väljaspool Saksamaad töötamiseks pärast Beliini müüri langemist.
2018. a vilistlane Junianna Zatsarnaja innustas noori edasi õppima ja DSD II suunas pingutama, Ta kirjeldas, kuidas tema koos mitmete klassikaaslastega on saanud eriti hästi alles pärast kooli lõpetamist aru, kui palju kasu ja võimalusi nende jaoks loovad kooli ajal saadud DSD-diplomid.
Tunnistuste üleandmise vahel lõid meeleolu laulud Renata Oja, Mona Alasi ja Anna Lebedeva veetlevas esituses.
Suurepärased moderaatorid Sander Viljamaa ja Mihkel Ottis reetsid igal sammul, missugustes saksa keelt kõnelevates riikides neil vahepealne õppeaasta on möödunud.

Lisethe Angelika Vähi fotosid võib näha siin.

DSD I aktus

Lisethe Angelika Vähi fotosid võib näha siin.