Codesters club'i avaüritus 27. september KSG

Codesters club'i avaüritus

Kolmapäeva õhtul toimus NUKU teatris Riesenkampffi fondi ettevõtmise codesters club'i avaüritus. Kutsutud olid osalevate koolide õpilased, õpetajad ja programmi partnerid. Uue gümnaasiumi digitootedisaini õppesuuna õpe toimub samuti selle programmi raames.
Avaüritusel anti ülevaade prgrammi eesmärkidest ja tutvustati esimeste nädalate jooksul õpilastega tehtut. Avaüritusel sai ka sõna Bolti esindaja Martin Lumiste, kes rääkis Bolti loo ja rõhutas digitoodete leviku ja laiemalt selle valdkonna suurt potentsiaali ning julgustas noori sellega tegelema.

Codesters club'i avaüritus