Austria liidumaade koolijuhid 25. november KSG

Eelmisel nädalal külastasid Austria liidumaade koolijuhtide katusorganisatsiooni esindajad Austria Suursaatkonna vahendusel Eesti haridusasutusi. KSG võttis külalisi vastu Mäe majas – vaadeldi õpilaste meediaõpetuse (õp Hanna-Liisa Lond) ja arvutipõhise matemaatika tundi (õp Kaisa Tuisk). Tutvuti koolimajaga, saadi osa tantsuvahetunnist, samuti õpilaste moeshow peaproovi lõpust. Ettevõtlikumad koolijuhid proovisid isegi korraks modellide kingadesse astuda!
Kohtumine lõppes küsimuste-vastuste ning kogemuste vahetamisega. Oli meeldiv hommikupoolik, millega jäid rahule nii Austria koolijuhid kui ka nende vastuvõtjad: õppejuht Ulrika Kuusk ja saksa keele koordinaator Kersti Sõstar.