Algas KSG koolitöötajate õpiürituste sari "Kovisioonid Kadrioru Saksa Gümnaasiumis" 26. veebruar KSG

Euroopa Sotsiaalfondi toel korraldab KSG oma kooli hariduslikku tuge vajavate õpilastega töötavatele õpetajatele ja tugispetsialistidele kovisoonide sarja. Kohtumiste eesmärk on pakkuda tuge erilistele õpilastele pühendunud töötajatele ning luua koolis toimiv kovisioonirühm, mille liikmed on valmis oma teadmisi ja saadud pädevust edasises töös kasutama. Kokku toimub viis kohtumist, mida juhendab psühhoterapeut ja koolitaja Merit Lage.