Uudised

Aasta parim klassijuhataja 19. september KSG


Neljapäeval, 4. oktoobril 2018 algusega kell 18 toimub Sokos Hotell Viru konverentsikeskuses galaõhtu Tallinna parimate õpetajate tunnustamiseks.
Galaõhtul antakse õpetajatele üle autasud üheteistkümnes kategoorias, sh konkursside „Eestimaa õpib ja tänab“ nominentidele ning Tallinna aasta õpetajatele ja Tallinna noortele õpetajatele. Igast kategooriast kolm esimest esitati ka riiklikule tunnustusele.
Meie koolis pälvis klassijuhatajate kategoorias tunnustuse õpetaja Ave Linaste. Palju õnne!

Loe edasi siit.

Neljapäeval, 4. oktoobril 2018 algusega kell 18 toimub Sokos Hotell Viru konverentsikeskuses galaõhtu Tallinna parimate õpetajate tunnustamiseks.
Galaõhtul antakse õpetajatele üle autasud üheteistkümnes kategoorias, sh konkursside „Eestimaa õpib ja tänab“ nominentidele ning Tallinna aasta õpetajatele ja Tallinna noortele õpetajatele. Igast kategooriast kolm esimest esitati ka riiklikule tunnustusele.
Meie koolis pälvis klassijuhatajate kategoorias tunnustuse õpetaja Ave Linaste. Palju õnne!

Loe edasi siit.