Aasta loom ilves 03. november KSG

Kes veel ei tea, siis aasta loom 2018 on ilves. Seoses sellega on ilvesest rohkem kõneldud ka loodusõpetuse ning bioloogia tundides.

6.d ja 6.k klass uurisid lähemalt ilvese käpajälge ning tegid sellest elusuuruses 3D jäljendi karestamise tehnikas valgele paberile. Seda jälge pealt katsudes saab aimu, kui suur loom ilves tegelikult on. Bioloogias võisid õpilased valida endale sobiva loomingulise väljundi seoses ilvesega. Andre Ilmjärv ning Katrin Kõuts 8.d klassist maalisid looma pildi lõuendile ning 9.a klassi poisid meisterdasid õpetaja Tõnu Tammari abiga taiesele ka raami.

Käpajälgi saab uudistada klassis 304, nad on akende peale kinnitatud ning maali saab imetleda 3. korrusel.

Head peagi lõppevat ilvese aastat kõigile!

Head peagi lõppevat ilvese aastat kõigile!