Uudised

50 aastat keeleõpetajana 02. juuni KSG


Paari nädala eest tunnustasid linnapea Mihhail Kõlvart ja volikogu esimees Tiit Terik eesti keele aasta puhul kauaaegseid eesti keele õpetajaid. Kokku on linnas suisa viis õpetajat, kellel staaži 50 aastat. Need on Saima Sagur Pelgulinna Gümnaasiumist, Elle Veigel Kadrioru Saksa Gümnaasiumist, Helmi Kelle Kristiine Gümnaasiumist, Henn Rajalo Mustjõe Gümnaasiumist ja Valentina Dikovitš 53. keskkoolist.

Lugege siit, mida arvab meie kooli õpetaja Elle Veigel tänapäeva Tootsidest ja Arnodest.

Paari nädala eest tunnustasid linnapea Mihhail Kõlvart ja volikogu esimees Tiit Terik eesti keele aasta puhul kauaaegseid eesti keele õpetajaid. Kokku on linnas suisa viis õpetajat, kellel staaži 50 aastat. Need on Saima Sagur Pelgulinna Gümnaasiumist, Elle Veigel Kadrioru Saksa Gümnaasiumist, Helmi Kelle Kristiine Gümnaasiumist, Henn Rajalo Mustjõe Gümnaasiumist ja Valentina Dikovitš 53. keskkoolist.

Lugege siit, mida arvab meie kooli õpetaja Elle Veigel tänapäeva Tootsidest ja Arnodest.