5. klasside õpilased 05. juuni KSG

5. klassidel on sellel nädalal vanded antud, Mäe majaga hüvasti jäetud, Oru majas proovipäeval käidud ning tänasega panime punkti 5. klasside ära saatmisele. Alates neljandast tunnist hakkasid kõik tublid ja asjalikud viiendikud ehitama Mäe majja õuesõppeklassi. Koos sai lihvida, saagida, naelu sisse lüüa ning mõõta. Seekord sai viimase laua puhul värv otsa, kuid 5.a klassi abiga saab seegi laud reedeks viimase värvikihi peale.

Suur aitäh 5.b ja 5.c klassi lapsevanematele, kes aitasid varuda materjale, meie projektijuhile õpetaja Hellele ning kõikidele 5. klasside õpilastele, õpetajatele ja vanematele, kes kaasa lõid.

Pildid on leitavad siit

Pildid on leitavad siit