21. märtsile planeeritud sisseastumistestid on edasi lükatud 11. märts KSG

Toetudes kooli pidaja (Tallinna Haridusamet) ning Haridus- ja Teadusministeeriumi soovitusele seoses viirushaiguse COVID-19 levikuga on Jakob Westholmi Gümnaasiumi, Kadrioru Saksa Gümnaasiumi ja Tallinna Ühisgümnaasiumi ühiskatsed edasi lükatud vähemalt kaheks kuuks.

Ühiskatseid 21. märtsil ei toimu.

Täpsem info uue toimumisaja kohta ilmub esimesel võimalusel, hetkel see veel teada ei ole.

Ühiskatseid 21. märtsil ei toimu.