10. klassis õpingute alustamiseks 19. juuni KSG

10. klassis õpingute alustamiseks tuleb 15.06.-30.06.2022 sisseastumine.ee infosüsteemis esitada elektrooniliselt alljärgnevad dokumendid:

1. Lapsevanema digitaalselt allkirjastatud avaldus
    Taotlus kooli vastuvõtuks luuakse ja täidetakse automaatselt õpilase nime jm infoga kooli määratud malli alusel — kandidaat laeb alla süsteemi poolt loodud DigiDoc faili, kuhu on vaja vaid lisada allkiri. Allkirjastatud dokumendi saab süsteemi üles laadida; seejärel ilmub vastuvõtutaotlus koolile üle vaatamiseks ning kinnitamiseks.
  2. Skaneeritud põhikooli lõputunnistus koos hinnetelehega
    Kandidaat laeb sisseastumine.ee infosüsteemi .pdf või .jpg formaadis üles oma põhikooli lõputunnistuse ja hinnetelehe.
  3. Digitaalne dokumendifoto e-õpilaspiletile saata e-postiaadressile fotod@ksg.edu.ee  1. juuliks, teemaks märkida õpilase nimi ja 10.klass.

Foto peab vastama järgnevatele nõuetele:

Fotol ei tohi olla teisi isikuid ega muid objekte. Foto peab olema värviline. Foto taust peab olema hele,  tasapinnaline, ühetooniline ning kontrastne näo ja juuste värviga.
    Foto ei tohi olla vanem kui 3 aastat.
    Foto peab olema JPG formaadis, mõõtmetega vähemalt 600 X 800 pikslit (külgede suhtega 3:4).
    Skaneeritud foto esitamine ei ole lubatud.
    Soovitatav on kasutada ID kaardi haldusvahendit pildi allalaadimiseks.

4. Kooli tekli (kohustuslik koolivormi element gümnasistil) tellimine Norrisoni e-tellimiskeskkonna kaudu.
  5. Tervisekaart väljastpoolt Tallinna tulevatel õpilastel tuua kooliõele septembri esimesel nädalal.

1. Lapsevanema digitaalselt allkirjastatud avaldus
  2. Skaneeritud põhikooli lõputunnistus koos hinnetelehega

Foto peab vastama järgnevatele nõuetele:

Foto ei tohi olla vanem kui 3 aastat.
    Skaneeritud foto esitamine ei ole lubatud.
    Soovitatav on kasutada ID kaardi haldusvahendit pildi allalaadimiseks.