News

Tulevikukooli programm 22. May KSG


Meie kool valiti osalejana Tulevikukooli arendusprogrammi!

Projekti kirjutaja ja idee autor on õpetaja Laura-Liisa Perova.

Tulevikukooli programmi eesmärk on arendada osalevate koolide võimekust juhtida edukalt kooli pidevat arengut. Tulevikukool aitab koolidel rakendada positiivseid muutusi õppetöös nii, et need oleksid laiapõhjalised, jätkusuutlikud ja mõjusad. Õpetajad on need, kes muutusi ellu viivad, tõendeid koguvad ning neid analüüsivad – just tõenduspõhisus on see, mis veenab kahtlejaid ja aitab oma tegevust veel paremaks muuta.

2019/2020 õppeaastal on programmis osalevad järgmised koolid: Avatud Kool, Kadrioru Saksa Gümnaasium, Raasiku Kool, Tartu Erakool, Tartu Forseliuse Kool, Viimsi Gümnaasium!

Oleme muutustele avatud!

Lugege edasi siit.

Meie kool valiti osalejana Tulevikukooli arendusprogrammi!

Projekti kirjutaja ja idee autor on õpetaja Laura-Liisa Perova.

Tulevikukooli programmi eesmärk on arendada osalevate koolide võimekust juhtida edukalt kooli pidevat arengut. Tulevikukool aitab koolidel rakendada positiivseid muutusi õppetöös nii, et need oleksid laiapõhjalised, jätkusuutlikud ja mõjusad. Õpetajad on need, kes muutusi ellu viivad, tõendeid koguvad ning neid analüüsivad – just tõenduspõhisus on see, mis veenab kahtlejaid ja aitab oma tegevust veel paremaks muuta.

2019/2020 õppeaastal on programmis osalevad järgmised koolid: Avatud Kool, Kadrioru Saksa Gümnaasium, Raasiku Kool, Tartu Erakool, Tartu Forseliuse Kool, Viimsi Gümnaasium!

Oleme muutustele avatud!

Lugege edasi siit.