KSG Oru maja (6.–12. klassid)

General information

Contact

Filter

All Management Laiendatud juhtkond Teachers Tugipersonal Employees

Job position
 
Management (6)

Imbi Viisma

Director
+372 600 9055
imbi.viisma@ksg.edu.ee

Reception time:

Eelneval kirjalikul kokkuleppel

Sirje Kaljula

Õppejuht
+372 600 9620
sirje.kaljula@ksg.edu.ee


Ulrika Kuusk

Õppetooli juht (1.–5. kl)
+372 606 9633
ulrika.kuusk@ksg.edu.ee


Terje Esko

Õppetooli juht (6.–9. kl), kehaline kasvatus
+372 600 9115
terje.esko@ksg.edu.ee


Mihkel Kõrbe

Õppetooli juht (10.–12. kl), ajalugu, ühiskonnaõpetus, õigus
+372 600 9115
mihkel.korbe@ksg.edu.ee


Kersti Sõstar

DSD eksamite ja saksa keele koordinaator
+372 600 9115
kersti.sostar@ksg.edu.ee

Laiendatud juhtkond (3)

Siiri Matso

Majandusjuht
+372 600 9620
siiri.matso@ksg.edu.ee


Peeter Rokk

Infojuht, füüsika
peeter.rokk@ksg.edu.ee


Birgit Sitska

Huvijuht Oru majas
birgit.sitska@ksg.edu.ee

Teachers (90)

Aleks Aasma

Kehaline kasvatus
aleks.aasma@ksg.edu.ee


Aili Alber

Saksa keel, inglise keel
aili.alber@ksg.edu.ee


Algi Ambos

Eesti keel, matemaatika
algi.ambos@ksg.edu.ee


Helen Arov

Kunst
helen.arov@ksg.edu.ee


Aili Asu

Kehaline kasvatus
aili.asu@ksg.edu.ee


Kadri Barr

Inglise keel
kadri.barr@ksg.edu.ee


Katerina Baum

Inglise keel
katerina.baum@ksg.edu.ee


Mari Eerme

Saksa keel
mari.eerme@ksg.edu.ee


Ksenia Erro

Mathematics
ksenia.erro@ksg.edu.ee


Terje Esko

Õppetooli juht (6.–9. kl), kehaline kasvatus
+372 600 9115
terje.esko@ksg.edu.ee


Mare Gross

Klassiõpetaja
mare.gross@ksg.edu.ee


Elle Hein

Eesti keel ja kirjandus
elle.hein@ksg.edu.ee


Anu Hiiesalu

Klassiõpetaja
anu.hiiesalu@ksg.edu.ee


Kadi Hirv

Klassiõpetaja
kadi.hirv@ksg.edu.ee


Kristiina Hämelainen

Kehaline kasvatus
kristiina.hamelainen@ksg.edu.ee


Elina Ivanov

Kehaline kasvatus
elina.ivanov@ksg.edu.ee


Ants Ivask

Kehaline kasvatus
ants.ivask@ksg.edu.ee


Piret Järvela

Eesti keel ja kirjandus
piret.jarvela@ksg.edu.ee


Ester Kaidro

Füüsika
ester.kaidro@ksg.edu.ee


Jaanika Kall

Kunst
jaanika.kall@ksg.edu.ee


Kaja Kappel

Inglise keel
kaja.kappel@ksg.edu.ee


Trine Kasemägi

Keemia
trine.kasemagi@ksg.edu.ee


Epp Kivisild-Lepvalts

Mathematics
epp.kivisild@ksg.edu.ee


Diana Kollin-Poom

Saksa keel
diana.kollin-poom@ksg.edu.ee


Olaf Korallus

Saksakeelne majandusõpe
olaf.korallus@ksg.edu.ee


Rahel Korallus

Saksa keel, inglise keel
rahel.korallus@ksg.edu.ee


Tiina-Mall Kreem

Õpetaja
tiina-mall.kreem@ksg.edu.ee


Pille Kukkur

Geograafia
pille.kukkur@ksg.edu.ee


Gea Kuld

Saksa keel
gea.kuld@ksg.edu.ee


Gerda-Liis Kuusk

Ajalugu, ühiskonnaõpetus
gerda-liis.kuusk@ksg.edu.ee


Kärt Kärner

Mathematics
kart.karner@ksg.edu.ee


Maire Künnap

Loodusõpetus, bioloogia, inglise keel, saksa keel, soome keel
maire.kunnap@ksg.edu.ee


Kersti Küttim

Eesti keel ja kirjandus
kersti.kuttim@ksg.edu.ee


Marika Labanova

Muusika
marika.labanova@ksg.edu.ee


Jane Lauter

Õpetaja
jane.lauter@ksg.edu.ee


Reet Lend

Muusika
reet.lend@ksg.edu.ee


Ave Linaste

Klassiõpetaja
ave.linaste@ksg.edu.ee


Hanna-Liisa Lond

Klassiõpetaja
hanna-liisa.lond@ksg.edu.ee


Priit Lätti

Geoinformaatika
priit.latti@ksg.edu.ee


Mariliis Malken

Eripedagoog-õpetaja
mariliis.malken@ksg.edu.ee


Merike Marran

Klassiõpetaja
merike.marran@ksg.edu.ee


Laida Meigo

Saksa keel
laida.meigo@ksg.edu.ee


Ülle Melioranski

Inimeseõpetus
ulle.melioranski@ksg.edu.ee


Maria Metsaorg

Bioloogia, geograafia
maria.metsaorg@ksg.edu.ee


Piret Moora

Saksa keel
piret.moora@ksg.edu.ee


Mai Normak

Klassiõpetaja
mai.normak@ksg.edu.ee


Renna Nõgel

Õpetaja, huvijuht
renna.nogel@ksg.edu.ee


Ene Oja-Both

Eesti keel ja kirjandus
ene.oja-both@ksg.edu.ee


Ingrid Orumaa

Koorilaul
ingrid.orumaa@ksg.edu.ee


Rannar Park

Inglise keel
rannar.park@ksg.edu.ee


Ivo Parmas

Füüsika, keemia
ivo.parmas@ksg.edu.ee


Mall Paulus

Tants
mall.paulus@ksg.edu.ee


Jürgen Peil

Tööõpetus
jurgen.peil@ksg.edu.ee


Merit Piht

Klassiõpetaja
merit.piht@ksg.edu.ee


Irene Pukk

Eesti keel ja kirjandus, psühholoogia
irene.pukk@ksg.edu.ee


Krista Pupart

Tööõpetus
krista.pupart@ksg.edu.ee


Taimi Pärnpuu

Klassiõpetaja
taimi.parnpuu@ksg.edu.ee


Riina Rammo

Saksa keel
riina.rammo@ksg.edu.ee


Margit Randlo

Saksa keel
margit.randlo@ksg.edu.ee


Maili Randvee

Mathematics
maili.randvee@ksg.edu.ee


Margit Randver

Kehaline kasvatus
margit.randver@ksg.edu.ee


Tiia Reinaru

Klassiõpetaja
tiia.reinaru@ksg.edu.ee


Peeter Rokk

Infojuht, füüsika
peeter.rokk@ksg.edu.ee


Anne Roost

Pikapäevarühma õpetaja
anne.roost@ksg.edu.ee


Eliis-Beth Rosen

Bioloogia, loodusõpetus
eliis-beth.rosen@ksg.edu.ee


Minna Rummi

Klassiõpetaja
minna.rummi@ksg.edu.ee


Ivo Henry Rösel

Saksa keel
ivo.rosel@ksg.edu.ee


Raimo Sau

Tööõpetus
raimo.sau@ksg.edu.ee


Eha Selg

Klassiõpetaja
eha.selg@ksg.edu.ee


Piia Selge

Klassiõpetaja, eesti keel
piia.selge@ksg.edu.ee


Anneli Sepp

Bioloogia, geograafia, loodusõpetus
anneli.sepp@ksg.edu.ee


Harry Sepp

Mathematics
harry.sepp@ksg.edu.ee


Oksana Zorina

Vene keel
oksanazorina@ksg.edu.ee


Tõnu Tammar

Tööõpetus
tonu.tammar@ksg.edu.ee


Pia Tammeleht

Inglise keel
pia.tammeleht@ksg.edu.ee


Viive Tammsaar

Ajalugu, ühiskonnaõpetus
viive.tammsaar@ksg.edu.ee


Mari Tarvas

Mathematics
mari.tarvas@ksg.edu.ee


Anne Tiitson

Tööõpetus
anne.tiitson@ksg.edu.ee


Kaisa Tuisk

Eesti keel, matemaatika
kaisa.tuisk@ksg.edu.ee


Katre Tuisk

Muusika
katre.tuisk@ksg.edu.ee


Ülle Urm

Saksa keel
ulle.urm@ksg.edu.ee


Kristel Vaiksaar

Eesti keel ja kirjandus
kristel.vaiksaar@ksg.edu.ee


Kersti Valgeväli

Mathematics
kersti.valgevali@ksg.edu.ee


Reet Viikholm

Ajalugu, ühiskonnaõpetus
reet.viikholm@ksg.edu.ee


Evelyn Vill-Kotsalainen

Saksa keel
evelyn.vill@ksg.edu.ee


Saskia Virosiim

Saksa keel
saskia.virosiim@ksg.edu.ee


Kaja Võlma

Inglise keel
kaja.volma@ksg.edu.ee


Katrin Võlumägi

Klassiõpetaja
katrin.volumagi@ksg.edu.ee


Anneli Võsandi

Klassiõpetaja
anneli.vosandi@ksg.edu.ee


Eike Värk

Mathematics
eike.vark@ksg.edu.ee

Tugipersonal (12)

Laine Sakarias

Sekretär
+372 600 9101
ksg@ksg.edu.ee


Katri Kauniste

Juhiabi/personalijuht
katri.kauniste@ksg.edu.ee


Heli Annus

Abiõpetaja Mäe majas
heli.annus@ksg.edu.ee


Kristi Leinamäe

Eripedagoog
kristi.leinamae@ksg.edu.ee

Reception time:

Oru maja K 8.30–15.30
Mäe maja E,T,N,R 8.30–15.30
(kohtumine eelneval kokkuleppel)

Kaisa Lepik

Abiõpetaja Mäe majas
kaisa.lepik@ksg.edu.ee


Kalju Mahlapuu

IKT tugiisik
kalju.mahlapuu@ksg.edu.ee


Helerin Mõttus

Sotsiaalpedagoog
+372 606 9634
helerin.mottus@ksg.edu.ee

Reception time:

Mäe maja kabinet 206
kokkuleppel E–R 8.30–16.30
(kohtumine eelneval kokkuleppel)

Leili Naan

Raamatukoguhoidja Oru majas
+372 600 9216
leili.naan@ksg.edu.ee

Reception time:

E-R 9.00–16.00

Triinu Orumaa

HEV õpilase õppe koordineerija
triinu.orumaa@ksg.edu.ee

Reception time:

Üks nädal Oru majas, teine Mäe majas
8.30–16.30

Jelena Pribylski

Sotsiaalpedagoog
jelena.pribylski@ksg.edu.ee

Reception time:

Vastuvõtt eelneval kokkuleppel

Merilin Rooba

Koolipsühholoog
merilin.rooba@ksg.edu.ee

Reception time:

Oru maja kab. 117 E,K,N,R 8.30–16.30
Mäe maja T 8.30–16.30
(kohtumine eelneval kokkuleppel)

Maria Tõnsing

Sotsiaalpedagoog
+372 6009205
maria.tonsing@ksg.edu.ee

Reception time:

Oru maja. kab. 203
8.30–16.30
(kohtumine eelneval kokkuleppel)
Employees (13)

Nadežda Sokolova

Koristaja Mäe majas


Olga Krushinina

Koristaja Oru majas


Ramune Kietyte

Koristaja Oru majas


Niina Skorohod

Koristaja Oru majas


Julia Godõreva

Koristaja Oru majas


Marika Juhtver

Koristaja Oru majas


Niina Pihel

Koristaja Oru majas


Oleg Savinin

Majahoidja Oru majas


Tiiu Liivanurm

Riidehoidja Mäe majas


Ene Lomp

Riidehoidja Oru majas


Pille Mäestjärv

Valvur Mäe majas


Aale Mägi

Valvur Oru majas


Piret Uustalu

Valvur Oru majas

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.

KSG Oru maja (6.–12. klassid)

General information

KSG Mäe maja (1.–5. klassid)

General information

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.