64. lennu tutipäev 17. aprill KSG

17. aprillil tähistasid meie 12. klassi õpilased tutipäeva!

Õpilastele valmistati ette mitmesuguseid ülesandeid - otsiti enda nimesildiga õhupalle, kus olid kirjutatud õpilaste iseloomustused; toimus viktoriin; valmistati klassijuhatajatele särgid; toimus lemmikõpetaja tund ning käidi ka õues ühistegevusi tegemas.

Kogu päeva meie abiturientidele korraldasid 11. klassi õpilased Helena Paas ja Triine Maria Terve.

17. aprillil tähistasid meie 12. klassi õpilased tutipäeva!