Otsime klassiõpetajat 30. jaanuar KSG

Ootame uuest aastast enda meeskonnaga liituma särasilmset klassiõpetajat!

Sobival kandidaadil on vähemalt bakalaureusekraad (magister võib olla omandamisel). Ta väärtustab koostööd, on digipädev, motiveeritud, loov ja avatud meelega! Ta soovib panustada noorte haridusse, kooli arengusse ning leiab igale probleemile lahenduse!

Kui tunned, et just eelnimetatu iseloomustab sind, siis ootame sinu motivatsioonikirja ja CV-d e-postile Katri.Kauniste@ksg.edu.ee

Lisainfo SIIN

Ootame uuest aastast enda meeskonnaga liituma särasilmset klassiõpetajat!

Lisainfo SIIN