News

Traditsiooniline matk 02. December KSG


Meie kooli 10.2 võttis detsembrikuu vastu oma traditsioonilise matkaga. Lisaks 10.2 klassi õpilastele võttis matkast osa õppejuht, ühe klassikaaslase isa, klassijuhataja sõbranna ning endine KSG õpilane Philip. Seekordset teekonda alustati seal, kus oktoobris toimunud matk lõppes Harju-Risti kiriku juurest. 4,5-tunnisesse matka mahtusid lisaks naerule ja jutule ka võidujooksud, plangud, lumepallisõjad kui ka puu otsa ronimised. Pimeduse saabudes jõuti Kaseperre ning seal pidi esimese advendi matk ka lõppema.

Meie kooli 10.2 võttis detsembrikuu vastu oma traditsioonilise matkaga. Lisaks 10.2 klassi õpilastele võttis matkast osa õppejuht, ühe klassikaaslase isa, klassijuhataja sõbranna ning endine KSG õpilane Philip. Seekordset teekonda alustati seal, kus oktoobris toimunud matk lõppes Harju-Risti kiriku juurest. 4,5-tunnisesse matka mahtusid lisaks naerule ja jutule ka võidujooksud, plangud, lumepallisõjad kui ka puu otsa ronimised. Pimeduse saabudes jõuti Kaseperre ning seal pidi esimese advendi matk ka lõppema.