News

Kodanikupäev 27. November KSG


Tänasel kodanikupäeval külastasid meie kooli ettevõtlikud Eesti inimesed, kes rääkisid 8.–​12. klasside õpilastele oma tööst ning kodanikuaktiivsusest. Külalistundide eesmärgiks olla panna õpilasi mõtlema, kuidas on erinevate karjäärivalikute kaudu võimalik ühiskonnaellu panustada, mida tähendab kodanikuaktiivsus ning kuidas iga indiviid saab ümbritsevat maailma parandada.

Tunde andsid Triin Toomesaar, Anna Kõuts, Veronika Padar, Taavi Eilat, Anu Viltrop, Rasmus Lahtvee, Johanna Viik, Keit Spiegel, Joosep Tiks, Laura Toomlaid, Erik Suits, Greetel Joanna Võrk, Kärt Praks, Kristin Siil.

Koolipere tänab külalisi meeleolukate ning silmaringi avardavate tundide eest!

Tänasel kodanikupäeval külastasid meie kooli ettevõtlikud Eesti inimesed, kes rääkisid 8.–​12. klasside õpilastele oma tööst ning kodanikuaktiivsusest. Külalistundide eesmärgiks olla panna õpilasi mõtlema, kuidas on erinevate karjäärivalikute kaudu võimalik ühiskonnaellu panustada, mida tähendab kodanikuaktiivsus ning kuidas iga indiviid saab ümbritsevat maailma parandada.

Tunde andsid Triin Toomesaar, Anna Kõuts, Veronika Padar, Taavi Eilat, Anu Viltrop, Rasmus Lahtvee, Johanna Viik, Keit Spiegel, Joosep Tiks, Laura Toomlaid, Erik Suits, Greetel Joanna Võrk, Kärt Praks, Kristin Siil.

Koolipere tänab külalisi meeleolukate ning silmaringi avardavate tundide eest!