News

Õpetajate päev 04. October KSG


Reedel tähistatakse meie koolis õpetajate päeva.

59. lennu vilistlane Saskia Sõrmus on alustanud õpinguid Tallinna Ülikooli pedagoogika eriala, kõrvalerialaks on ta valinud eesti keele. Oleme uhked!

Miks õppida õpetajaks?
"Seitsmeaastane Saskia tahab saada õpetajaks, sest õpetajad saavad nii palju lilli. Viieteistkümneaastane Saskia tahab saada õpetajaks, sest õpetajatel puudub omadus vananeda. Täna, olles üheksateistkümne aastane, õpin õpetajaks, sest õppimine ja õpetamine on nii-nii võimas! Võimsus peitub minu jaoks võimaluses kanda teistele edasi endasse kogutud teadmisi. Võimsus väljendub ka selles, kui tagasiside tehtud töö kohta on hea. Lisaks kannab võimsus endas mälestuste loomist – just see on minu enda jaoks midagi, mille nimel pingutan. Mina õpin õpetajaks, sest ma tahan luua õpilasele kooliajast imelise mälestuspildi."

Hoiame oma õpetajaid! ❤️

Foto: Marleen Annabel Pukk

 

Reedel tähistatakse meie koolis õpetajate päeva.

59. lennu vilistlane Saskia Sõrmus on alustanud õpinguid Tallinna Ülikooli pedagoogika eriala, kõrvalerialaks on ta valinud eesti keele. Oleme uhked!

Miks õppida õpetajaks?
"Seitsmeaastane Saskia tahab saada õpetajaks, sest õpetajad saavad nii palju lilli. Viieteistkümneaastane Saskia tahab saada õpetajaks, sest õpetajatel puudub omadus vananeda. Täna, olles üheksateistkümne aastane, õpin õpetajaks, sest õppimine ja õpetamine on nii-nii võimas! Võimsus peitub minu jaoks võimaluses kanda teistele edasi endasse kogutud teadmisi. Võimsus väljendub ka selles, kui tagasiside tehtud töö kohta on hea. Lisaks kannab võimsus endas mälestuste loomist – just see on minu enda jaoks midagi, mille nimel pingutan. Mina õpin õpetajaks, sest ma tahan luua õpilasele kooliajast imelise mälestuspildi."

Hoiame oma õpetajaid! ❤️

Foto: Marleen Annabel Pukk