News

Õmblusteta koolitee kujundamine 27. September KSG


Õmblusteta koolitee kujundamine

 

25. septembril külastasid Sikupilli lasteaeda meie kooli klassiõpetajad Merike Marran ja Tiia Kaunis ning HEV koordinaator Triinu Orumaa. Pärastlõuna möödus ühises arutelus laste koolivalmidusest, varajasest märkamisest ning koostööst peredega. Hariduskoostöö, eriti veel samas kogukonnas, on ainuke võimalus õmblusteta koolitee kujundamisel.

Õmblusteta koolitee kujundamine

 

25. septembril külastasid Sikupilli lasteaeda meie kooli klassiõpetajad Merike Marran ja Tiia Kaunis ning HEV koordinaator Triinu Orumaa. Pärastlõuna möödus ühises arutelus laste koolivalmidusest, varajasest märkamisest ning koostööst peredega. Hariduskoostöö, eriti veel samas kogukonnas, on ainuke võimalus õmblusteta koolitee kujundamisel.