News

Tõlkevõistluse magus lõpp! 05. April KSG


Tänavu korraldas XXI Kool Saksa kevade raames taas üleriigilise tõlkevõistluse.

Parimatest parimad tõlkijad olid koos õpetajaga kutsutud kohvikusse "Maiasmokk", kus lisaks autasustamisele oli õpilastel võimalus osaleda ka martsipani maalimise töökojas.

 

Meie koolistosalejate jaoks oli tõlkevõistluse lõpp mitmes mõttes magus – 7.–9. klasside saksa keelt esimese keelena õpilaste vanuserühmas saavutas II koha Emma Aleksandra Jaanson (õp Ülle Urm) ja III koha Katariina Pruus (õp Laida Meigo). Palju-palju õnne ja jätkuvat tõlkimislusti!

Tänavu korraldas XXI Kool Saksa kevade raames taas üleriigilise tõlkevõistluse.

Parimatest parimad tõlkijad olid koos õpetajaga kutsutud kohvikusse "Maiasmokk", kus lisaks autasustamisele oli õpilastel võimalus osaleda ka martsipani maalimise töökojas.

 

Meie koolistosalejate jaoks oli tõlkevõistluse lõpp mitmes mõttes magus – 7.–9. klasside saksa keelt esimese keelena õpilaste vanuserühmas saavutas II koha Emma Aleksandra Jaanson (õp Ülle Urm) ja III koha Katariina Pruus (õp Laida Meigo). Palju-palju õnne ja jätkuvat tõlkimislusti!