News

MTÜ Mondo konkurss 12. February KSG


 

1. veebruaril autasustas MTÜ Mondo konkursi “Maailmapäevad 2018” osalejaid. Žürii tunnustas Inimõiguste päeva korraldamist 10. detsembril Kadrioru Saksa Gümnaasiumis ja hindas kõrgelt õpilaste loodud videoklippi ja lühifilmi, mis tutvustasid süvitsi inimõiguste deklaratsiooni loomist ja selle tähendust. Üleilmse inimõiguste päeva projekti esitas Maailmapäevade võistlusele meie kooli ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja Liis Jõhvik. 

MTÜ Mondo kuulutas samas välja ka uue õpilaskonkursi “Iseseisvalt maailmahariduses(t)”, kuhu oodatakse osalema õpilasi, kes kaitsevad maailmahariduse-teemalise uurimistöö või praktilise töö 2019. aastal. Võistlus kestab terve aasta ja tulemused kuulutatakse välja 2020. aasta alguses. Võitja saab oma silmaga näha MTÜ Mondo arengukoostöö tegevusi Ugandas.  Täpsem info võistluse kohta leiate siit: https://maailmakool.ee/opilaskonkurss-iseseisvalt-maailmaharidusest-2019/.

 

1. veebruaril autasustas MTÜ Mondo konkursi “Maailmapäevad 2018” osalejaid. Žürii tunnustas Inimõiguste päeva korraldamist 10. detsembril Kadrioru Saksa Gümnaasiumis ja hindas kõrgelt õpilaste loodud videoklippi ja lühifilmi, mis tutvustasid süvitsi inimõiguste deklaratsiooni loomist ja selle tähendust. Üleilmse inimõiguste päeva projekti esitas Maailmapäevade võistlusele meie kooli ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja Liis Jõhvik. 

MTÜ Mondo kuulutas samas välja ka uue õpilaskonkursi “Iseseisvalt maailmahariduses(t)”, kuhu oodatakse osalema õpilasi, kes kaitsevad maailmahariduse-teemalise uurimistöö või praktilise töö 2019. aastal. Võistlus kestab terve aasta ja tulemused kuulutatakse välja 2020. aasta alguses. Võitja saab oma silmaga näha MTÜ Mondo arengukoostöö tegevusi Ugandas.  Täpsem info võistluse kohta leiate siit: https://maailmakool.ee/opilaskonkurss-iseseisvalt-maailmaharidusest-2019/.