News

Haridustöötajate võrkpalliturniir 02. December KSG


1. detsembril toimus järjekordne, arvult juba neljas Tallinna haridustöötajate võrkpalliturniir.
Meie kooli võistkonda kuulusid Ants Ivask, Margit Randver, Merit Piht, Raimond Einer, Minna Rummi, Helle Laanes, Kadi Hirv ja Kristiina Hämelainen. Meeskond oli usinasti treeninud ja silmapaistvalt heas vormis.
Täname korraldajaid Tallinna Kuristiku Gümnaasiumist toreda ja meeleoluka turniiri eest!

1. detsembril toimus järjekordne, arvult juba neljas Tallinna haridustöötajate võrkpalliturniir.
Meie kooli võistkonda kuulusid Ants Ivask, Margit Randver, Merit Piht, Raimond Einer, Minna Rummi, Helle Laanes, Kadi Hirv ja Kristiina Hämelainen. Meeskond oli usinasti treeninud ja silmapaistvalt heas vormis.
Täname korraldajaid Tallinna Kuristiku Gümnaasiumist toreda ja meeleoluka turniiri eest!