News

Argument 2018 04. November KSG


Kaks nädalavahetust, 12.–14. oktoobril ja 2.–4. novembril, toimus Kadrioru Saksa Gümnaasiumis Eesti Väitlusseltsi poolt korraldatud üleriigiline väitluskoolitus "Argument 2018", mis sai lõpu pühapäeval toimunud turniiriga "START". 
Osalejaid tuli kokku ligi 250 üle kogu Eesti, meie kooli õpilasi oli nende hulgas 11: Lomely Mäe, Simona Saal, Matilda Linnas, Otto Minka, Gerda Liisi Kütt, Alisa Gudovskaja, Anita Liis Otsus, Lill Kangust 9. klassist; Johanna Mäemurd, Lemme-Liis Madiste 10. klassist, Einike Johanna Rannaste 11. klassist. 
Kõik turniiri ja koolituse läbinud noored said juurde põnevaid kogemusi, uusi tuttavaid ning tunnistuse 35-tunnise koolituse läbimise kohta.

Kaks nädalavahetust, 12.–14. oktoobril ja 2.–4. novembril, toimus Kadrioru Saksa Gümnaasiumis Eesti Väitlusseltsi poolt korraldatud üleriigiline väitluskoolitus "Argument 2018", mis sai lõpu pühapäeval toimunud turniiriga "START". 
Osalejaid tuli kokku ligi 250 üle kogu Eesti, meie kooli õpilasi oli nende hulgas 11: Lomely Mäe, Simona Saal, Matilda Linnas, Otto Minka, Gerda Liisi Kütt, Alisa Gudovskaja, Anita Liis Otsus, Lill Kangust 9. klassist; Johanna Mäemurd, Lemme-Liis Madiste 10. klassist, Einike Johanna Rannaste 11. klassist. 
Kõik turniiri ja koolituse läbinud noored said juurde põnevaid kogemusi, uusi tuttavaid ning tunnistuse 35-tunnise koolituse läbimise kohta.