News

Johan Laidoneri Olümpiateatejooks 28. September KSG


Koostöös Kaitseväe ja Kindral Johan Laidoneri Seltsiga toimus eile, 27. septembril järjekorras juba 19. korda Johan Laidoneri Olümpiateatejooks. Tegemist oli suurjoonelise sündmusega, millest selle korral võttis osa rekordarv jooksjaid. Meie kooli gümnaasiumi noormeeste võistkonnal oli suur au ja heameel võistlusel osaleda. Saavutasime seekord gümnaasiumide arvestuses tubli 4. koha.

Meeskonda kuulusid järgmised õpilased: Richard Tõru Triibmann, Stefanio-Bruno Laur, Rait Elias, Rain Erik Elias, Raul Kirs, Daniel Vasser, Kert Lillenberk, Markus Johannes Luha. Tagalat kindlustasid Ott-Aleksander Komarov ja Trevor Luste.

Palju õnne!

Koostöös Kaitseväe ja Kindral Johan Laidoneri Seltsiga toimus eile, 27. septembril järjekorras juba 19. korda Johan Laidoneri Olümpiateatejooks. Tegemist oli suurjoonelise sündmusega, millest selle korral võttis osa rekordarv jooksjaid. Meie kooli gümnaasiumi noormeeste võistkonnal oli suur au ja heameel võistlusel osaleda. Saavutasime seekord gümnaasiumide arvestuses tubli 4. koha.

Meeskonda kuulusid järgmised õpilased: Richard Tõru Triibmann, Stefanio-Bruno Laur, Rait Elias, Rain Erik Elias, Raul Kirs, Daniel Vasser, Kert Lillenberk, Markus Johannes Luha. Tagalat kindlustasid Ott-Aleksander Komarov ja Trevor Luste.

Palju õnne!